Wesołych Świąt PDF Drukuj E-mail
piątek, 18 grudzień 2009

Święta

 

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności, sukcesów  oraz wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2010 roku
                                        życzą:


                                                Przewodniczący                                     Wójt Gminy  Bulkowo

                                            Rady  Gminy Bulkowo                                 Stanisław Sztendur

                                               Adam KujawaVII Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby PDF Drukuj E-mail
wtorek, 15 grudzień 2009

         W dniu 11 grudnia 2009r. odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby. W Turnieju wzięło udział 80-ciu uczniów ze  szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Bulkowo.
        Nagrody : statuetki i medale ufundowała Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Wójcie Gminy Bulkowo. Turniej odbył się pod hasłem „Sport daje szanse na lepsze życie wolne od uzależnień i przemocy”

Czytaj całość...
Festyn "Pożegnanie Lata" w Bulkowie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 08 wrzesień 2009

      W dniu 6 września 2009 roku na placu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie odbył się Festyn „ Pożegnanie lata” zorganizowany przez Dyrektora ZSO w Bulkowie Bogusława Żuchowskiego ze środków pozyskanych z PPWOW, komponent Program Integracji Społecznej oraz ze środków pozyskanych od sponsorów. Współorganizatorem festynu był Wójt Gminy Bulkowo Stanisław Sztendur, a imprezę poprowadził p. o. kierownika Gminnego Centrum Informacji w Bulkowie Krzysztof Michalak.

      Festyn obfitował w szereg atrakcji m.in. występy artystyczne, wesołe miasteczko, pokazy sztuk walki, stoiska tematyczne: koła artystycznego „Leonardo” z Blichowa, Zakładów Spożywczych „Malwa”, Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie oraz Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń. Wszyscy zebrani mogli skosztować tradycyjnie przygotowanej grochówki.

Czytaj całość...
I Rajd Rowerowy o Puchar Starosty Płockiego, IV o Puchar Wójta Gminy Bulkowo PDF Drukuj E-mail
piątek, 10 lipiec 2009
Święta
W dniu 28 czerwca 2009r. na terenie Gminy Bulkowo odbył się „I Rajd Rowerowy o Puchar Starosty Płockiego, IV o Puchar Wójta Gminy Bulkowo” organizowany przez Wójta Gminy Bulkowo Stanisława Sztendura i Radnego Powiatu Płockiego Krzysztofa Michalaka.
 
Czytaj całość...
100-lecie OSP w Blichowie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 30 czerwiec 2009
Święta

Bardzo podniośle i przy wspaniałej pogodzie odbyły się w niedzielę 14 czerwca 2009 r. obchody 100-lecia OSP w Blichowie.

Zdjęcia z uroczystości


Czytaj całość...
Sztafeta "Polska Biega" w Gminie Bulkowo PDF Drukuj E-mail
czwartek, 07 maj 2009
Święta

W dniu 05 maja 2009 roku z miejscowości Piątek (w woj. łódzkim) wystartowała biegnąca prawie do granic kraju: do Słubic, Cieszyna, Przemyśla i Suwałk, sztafeta składa się ze znanych osób ze świata mediów, kultury i sportu. W dniu 06 maja 2009r. sztafeta biegnąca do Suwałk zawitała do Gminy Bulkowo.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 151 152 153 154 155 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement