Wesołych Świąt !!!! PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 19 grudzień 2011
Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności i sukcesów. Niech czas ten napełni nasze serca miłością do drugiego człowieka oraz wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2012 roku.

                                                                                     życzy

                                                                                                       Zarząd Oddziału Gminnego
                                                                                             Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
"Wieczornica" z okazji Dni Ochrony Przyrody w ZSO Bulkowo PDF Drukuj E-mail
piątek, 25 listopad 2011
Lasy zielonymi płucami człowieka” to hasło przewodnie „Wieczornicy” zorganizowanej przez Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody działające w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie.
W dniu 17 listopada br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie pod patronatem Wójta Gminy Bulkowo Pana Gabriela Graczyka odbyła się uroczysta „Wieczornica” z okazji Dni Ochrony Przyrody, której celem było podsumowanie zadań realizowanych w ramach Dni Ochrony Przyrody, wręczenie nagród laureatom konkursów organizowanych przez ZO LOP w Płocku a także integracja szkolnych Kół Ligi Ochrony Przyrody. Z uwagi na to, że rok 2011 został ogłoszony przez Organizację Narodów Zjednoczonych międzynarodowym Rokiem Lasów, Dni Ochrony Przyrody w bieżącym roku szkolnym poświęcone były ochronie lasów.

Czytaj całość...
ZSO w Bulkowie informuje o możliwości wynajmu sali gimnastycznej oraz sal lekcyjnych PDF Drukuj E-mail
środa, 23 listopad 2011
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie informuje o możliwości wynajmu i korzystania z sali gimnastycznej oraz sal lekcyjnych. Wszelkich informacji udziela Dyrektor ZSO w Bulkowie Pan Bogusław Żuchowski, tel. 24 265 20 28.
Poniżej załączony jest
1.    Regulamin wynajmu i korzystania z sali gimnastycznej i sal lekcyjnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie
2.    Załączniki:
a)    Cennik opłat za wynajem i korzystanie z sali gimnastycznej i sal lekcyjnych, (obowiązuje od 15.11.2011r. )
b)    Umowa
c)    Wniosek o wynajem sali gimnastycznej
d)    Upoważnienie
Czytaj całość...
Pierwsze Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 21 listopad 2011
93 lata temu, po okresie zaborów, 11 listopada 1918 roku Polska odzyskała niepodległość. Ten symboliczny dzień od 1937 roku stał się  Świętem Narodowym. Czas po II wojnie światowej, gdy Polska znalazła się w strefie wpływów radzieckich, nie dawał możliwości jawnych obchodów tego ważnego dla Polaków dnia. Na szczęście już od ponad 20 lat 11 listopada Polacy znów mogą cieszyć się Świętem Odzyskania Niepodległości.
Jesień i nie najlepsza pogoda nie sprzyjają świętowaniu, jednak w tym roku, z inicjatywy Wójta Gminy Bulkowo, Pana Gabriela Graczyka, po raz pierwszy zorganizowane zostały gminne obchody tego radosnego Święta Narodowego. Organizacją uroczystości zajął się Zespół Szkół Ogólnokształcących w Blichowie pod przewodnictwem dyrektora, Pana Krzysztofa Włodarskiego przy wydatnej pomocy proboszcza tutejszej parafii ks. Dziekana Włodzimierza Dzieńkowskiego.

Czytaj całość...
Informacja nt. rekultywacji składowiska odpadów w Rogowie gm. Bulkowo PDF Drukuj E-mail
wtorek, 25 październik 2011
dla rozwoju Mazowsza

Tytuł Projektu: Przywracanie wartości zdegradowanych terenów w Regionie Płockim poprzez rekultywację składowisk na terenie gmin członków Związku Gmin Regionu Płockiego
Beneficjent: Związek Gmin Regionu Płockiego
Partnerzy: Gmina Bodzanów, Gmina Bulkowo, Gmina Gąbin, Gmina Łąck, Gmina Wyszogród
Całkowita wartość projektu: 4 858 599,64 PLN
Wartość dofinansowania: 4 129 809,69 PLN
 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Czytaj całość...
Rajd Rowerowy "Aktywna Sobota" oraz "Dni Ochrony Przyrody" pod Patronatem Wójta Gminy Bulkowo PDF Drukuj E-mail
czwartek, 13 październik 2011
W dniu 08 października 2011r Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Szkolny Klub Ligi Ochrony Przyrody w Bulkowie zorganizowały Rajd rowerowy pod Patronatem Wójta Gminy Bulkowo Gabriela Graczyka. Rajd zainaugurował obchody Dni Ochrony Przyrody oraz rozpoczął cykl „Aktywnych Sobót”, a w przyszłości „Aktywnych Niedziel”, które promują, rodzinny sposób zagospodarowania wolnego czasu i zadania z zakresu „profilaktyki pozytywnej”. 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement