"Dzień z KRUS-em w Gminie Bulkowo" PDF Drukuj E-mail
środa, 25 kwiecień 2012
W dniu 18 kwietnia 2012 roku wspólnie z Oddziałem Regionalnym KRUS w Warszawie został zorganizowany „Dzień z KRUS-em w Gminie Bulkowo”. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00 od wyjątkowej w tym dniu Sesji Rady Gminy. Wyjątkowej, ponieważ ze względu na liczbę gości i mieszkańców odbyła się  po raz pierwszy na sali sportowej  Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie. Uczestniczyli w niej oprócz radnych, sołtysów, strażaków oraz mieszkańców zacni goście. Byli to m.in.: Wiktor Sankiewicz – dyrektor OR KRUS w Warszawie, Witold Lorek – zastępca dyrektora OR KRUS w Warszawie, Andrzej Różycki –dyrektor OR Agencji Rynku Rolnego w Warszawie, Wojciech Banaszczak – dyrektor MODR oddział w Płocku, Jarosław Mioduski – kierownik PT KRUS w Płocku, Grażyna Pietrzak – Wójt Gminy Bodzanów, Andrzej Barciński – Wójt Gminy Mała Wieś.
Czytaj całość...
Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu drogowego PDF Drukuj E-mail
wtorek, 24 kwiecień 2012
          W dniu 5 kwietnia 2012r. Gmina Bulkowo zrzeszona w Związku Gmin Regionu Płockiego uczestniczyła w podpisaniu umowy na otrzymanie dofinansowania projektu pn. „Modernizacja i przebudowa dróg w gminach regionu płockiego szansą ich dynamicznego rozwoju” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 Priorytet III Regionalny system transportowy, Działanie 3.1. Infrastruktura drogowa. W ramach projektu Gmina Bulkowo będzie realizowała następujące drogi:
1.    Dobra - Krubice Nowe
2.    Krzykosy – Podleck Nowy – Łubki Nowe
Łączna długość dróg modernizowanych w naszej Gminie to 8,1 km.
          W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli: Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk oraz Radni Rady Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Panem Waldemarem Kajką.

Czytaj całość...
Modernizacja i przebudowa dróg w Gminach regionu płockiego szansą ich dynamicznego rozwoju PDF Drukuj E-mail
wtorek, 24 kwiecień 2012

Gmina Bodzanów, Gmina Brudzeń Duży, Gmina Bulkowo, Gmina Drobin, Gmina Gąbin, Gmina Łąck, Gmina Mała Wieś, Gmina Radzanowo, Gmina Stara Biała, Gmina Wyszogród
Całkowita wartość projektu
34 477 967,89 PLN
Wartość dofinansowania
24 459 249,10 PLN

Czytaj całość...
Stypendia Wójta dla najzdolniejszych uczniów w Gminie Bulkowo PDF Drukuj E-mail
piątek, 06 kwiecień 2012
W dniu 05 kwietnia, po raz pierwszy w historii Gminy, najzdolniejsi uczniowie uczęszczający do szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Bulkowo otrzymali z rąk Wójta listy gratulacyjne i stypendia motywacyjne.
Pomysł nagradzania najzdolniejszych uczniów zrodził się z początkiem roku szkolnego 2011/12. Przystąpiono wówczas do opracowania lokalnego programu wspierania edukacji dzieci i młodzieży, który został przyjęty przez Radę Gminy Bulkowo stosowną uchwałą. Program jest realizowany w formie stypendiów Wójta Gminy.
Czytaj całość...
Wesołego Alleluja!! PDF Drukuj E-mail
piątek, 06 kwiecień 2012

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, 
które niesie odrodzenie duchowe, 
napełni wszystkich spokojem i wiarą, 
da siłę w pokonywaniu trudności 
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

życzy


                                                               Zarząd Oddziału Gminnego 
                                                         Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bulkowie


Wesołego Alleluja!! PDF Drukuj E-mail
piątek, 06 kwiecień 2012
<< Start < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement