Wpis do CEIDG jest bezpłatny ! PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 03 wrzesień 2012
I etap konkursu p.n. Najpiękniejsze tereny naszej Gminy PDF Drukuj E-mail
niedziela, 05 sierpień 2012
Zakończył się I etap konkursu p.n. „Najpiękniejsze tereny naszej Gminy”, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszego ogródka bądź aranżacji najbliższego otoczenia.
O zainteresowaniu konkursem świadczy duża ilość zgłoszeń. W tym roku zgłosiło się 21 osób.
Czytaj całość...
Nasza Gmina, nasza historia- Schwalben czas okupacji PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 30 lipiec 2012
Czytaj całość...
II Dzień Bulkowa PDF Drukuj E-mail
wtorek, 03 lipiec 2012
            W sobotę 23 czerwca 2012r. odbyła się  impreza pod nazwą  „II DZIEŃ  BULKOWA”, której organizatorami byli: Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bulkowie oraz Stowarzyszenie „Nasza Przyszłość ”. Patronat Honorowy nad naszym lokalnym świętem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik, natomiast patronat medialny  Tygodnik Płocki oraz Katolickie Radio Płock za co bardzo serdecznie pragniemy podziękować.
Czytaj całość...
Gminne Zawody Sportowo  Pożarnicze 2012 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 17 czerwiec 2012
W dniu 9 czerwca 2012r. na placu przy dworku w Worowicach odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Bulkowo. Organizatorami zawodów był Wójt Gminy oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Bulkowie.
Czytaj całość...
Wycieczka plenerowa do Powsina na Dni Rododendrona PDF Drukuj E-mail
piątek, 08 czerwiec 2012
W dniu 21maja 2012 roku grupa 17 mieszkańców gminy Bulkowo  uczestniczyła w wycieczce do  Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Wyjazd był nagrodą dla uczestników ubiegłorocznej edycji konkursu „Najpiękniejsze  tereny naszej Gminy”. Sponsorem wyjazdu był Wójt naszej Gminy, Pan Gabriel Graczyk. W trakcie zwiedzania, mogliśmy poznać wiele nowych, ciekawych gatunków kwiatów i roślin ozdobnych. Każdy uczestnik mógł skorzystać z możliwości zakupu ciekawych roślin.
Zdaniem uczestników wycieczki Powsin jest najlepszym miejscem, aby uświadomić sobie jak piękna i bogata jest nasza flora, jak ważną sprawą jest jej pielęgnowanie i ochrona dla przyszłych pokoleń.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement