Spotkanie w sprawie OSN PDF Drukuj E-mail
środa, 06 czerwiec 2012

W dniu 24.05.2012r o godz. 10.00 w remizie OSP Bulkowo odbyło się spotkanie z rolnikami, na którym omówione i przedstawione zostały sprawy związane z planowanym wprowadzeniem Programu działań mających na celu ograniczenie odpływu azotu ze źródeł rolniczych dla obszarów szczególnie narażonych (OSN)

Czytaj całość...
Życzenia z okazji Dnia Dziecka PDF Drukuj E-mail
piątek, 01 czerwiec 2012

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy w Bulkowie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 29 maj 2012

II Powiatowy Przegląd Form Tanecznych PDF Drukuj E-mail
czwartek, 24 maj 2012
W dniu 18 maja 2012r. w Hali Sportowej w Bulkowie odbył się "II Powiatowy Przegląd  Form Tanecznych", który w tym roku zatytułowany był „Musical czy film? – po prostu tańcz”. Była to impreza taneczna zorganizowana przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie, na której zaprezentowali swoje umiejętności uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Bulkowa, Blichowa, Słupna, Kobylnik, Małej Wsi, Sikorza, Mławy, Święcieńca oraz Płocka.

Czytaj całość...
Dzień Ziemi w ZSO Bulkowo PDF Drukuj E-mail
czwartek, 26 kwiecień 2012
     W dniu 16 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie odbyła się uroczysta inauguracja obchodów Dnia Ziemi pod hasłem „Sumienie Ekologiczne”.
    W programie poetycko – muzycznym udział wzięła młodzież gimnazjalna z klas IIIa i IIIb. W drugiej części wystąpiła Pani Małgorzata Włoczkowska przedstawicielka Nadleśnictwa Płock z tematyką ekologiczną „Ochrona gatunkowa roślin i zwierząt w Polsce”. Następnie odbyła się projekcja filmu pt. „Rola i znaczenie lasów”. Na koniec części artystycznej  młodzież z klasy IIIa przedstawiła ekologię na wesoło – „Najciekawszy strój ekologiczny” oraz przedstawicielki Rady Rodziców zaprezentowały program muzyczny „Ekologia w muzyce”.
   
Czytaj całość...
"Dzień z KRUS-em w Gminie Bulkowo" PDF Drukuj E-mail
środa, 25 kwiecień 2012
W dniu 18 kwietnia 2012 roku wspólnie z Oddziałem Regionalnym KRUS w Warszawie został zorganizowany „Dzień z KRUS-em w Gminie Bulkowo”. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00 od wyjątkowej w tym dniu Sesji Rady Gminy. Wyjątkowej, ponieważ ze względu na liczbę gości i mieszkańców odbyła się  po raz pierwszy na sali sportowej  Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie. Uczestniczyli w niej oprócz radnych, sołtysów, strażaków oraz mieszkańców zacni goście. Byli to m.in.: Wiktor Sankiewicz – dyrektor OR KRUS w Warszawie, Witold Lorek – zastępca dyrektora OR KRUS w Warszawie, Andrzej Różycki –dyrektor OR Agencji Rynku Rolnego w Warszawie, Wojciech Banaszczak – dyrektor MODR oddział w Płocku, Jarosław Mioduski – kierownik PT KRUS w Płocku, Grażyna Pietrzak – Wójt Gminy Bodzanów, Andrzej Barciński – Wójt Gminy Mała Wieś.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement