VII Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby PDF Drukuj E-mail
wtorek, 15 grudzień 2009

         W dniu 11 grudnia 2009r. odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby. W Turnieju wzięło udział 80-ciu uczniów ze  szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Bulkowo.
        Nagrody : statuetki i medale ufundowała Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Wójcie Gminy Bulkowo. Turniej odbył się pod hasłem „Sport daje szanse na lepsze życie wolne od uzależnień i przemocy”

Czytaj całość...
Festyn "Pożegnanie Lata" w Bulkowie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 08 wrzesień 2009

      W dniu 6 września 2009 roku na placu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie odbył się Festyn „ Pożegnanie lata” zorganizowany przez Dyrektora ZSO w Bulkowie Bogusława Żuchowskiego ze środków pozyskanych z PPWOW, komponent Program Integracji Społecznej oraz ze środków pozyskanych od sponsorów. Współorganizatorem festynu był Wójt Gminy Bulkowo Stanisław Sztendur, a imprezę poprowadził p. o. kierownika Gminnego Centrum Informacji w Bulkowie Krzysztof Michalak.

      Festyn obfitował w szereg atrakcji m.in. występy artystyczne, wesołe miasteczko, pokazy sztuk walki, stoiska tematyczne: koła artystycznego „Leonardo” z Blichowa, Zakładów Spożywczych „Malwa”, Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie oraz Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń. Wszyscy zebrani mogli skosztować tradycyjnie przygotowanej grochówki.

Czytaj całość...
I Rajd Rowerowy o Puchar Starosty Płockiego, IV o Puchar Wójta Gminy Bulkowo PDF Drukuj E-mail
piątek, 10 lipiec 2009
Święta
W dniu 28 czerwca 2009r. na terenie Gminy Bulkowo odbył się „I Rajd Rowerowy o Puchar Starosty Płockiego, IV o Puchar Wójta Gminy Bulkowo” organizowany przez Wójta Gminy Bulkowo Stanisława Sztendura i Radnego Powiatu Płockiego Krzysztofa Michalaka.
 
Czytaj całość...
100-lecie OSP w Blichowie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 30 czerwiec 2009
Święta

Bardzo podniośle i przy wspaniałej pogodzie odbyły się w niedzielę 14 czerwca 2009 r. obchody 100-lecia OSP w Blichowie.

Zdjęcia z uroczystości


Czytaj całość...
Sztafeta "Polska Biega" w Gminie Bulkowo PDF Drukuj E-mail
czwartek, 07 maj 2009
Święta

W dniu 05 maja 2009 roku z miejscowości Piątek (w woj. łódzkim) wystartowała biegnąca prawie do granic kraju: do Słubic, Cieszyna, Przemyśla i Suwałk, sztafeta składa się ze znanych osób ze świata mediów, kultury i sportu. W dniu 06 maja 2009r. sztafeta biegnąca do Suwałk zawitała do Gminy Bulkowo.

 

Czytaj całość...
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj E-mail
czwartek, 09 kwiecień 2009

ŚwiętaZ okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Mieszkańcom Gminy Bulkowo najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.                                                                                                                                 

          Przewodniczący Rady Gminy                                   Wójt Gminy

                                                   Adam Kujawa                                             Stanisław Sztendur

<< Start < Poprzednia 141 142 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement