Infolinia Urzędu Pracy PDF Drukuj E-mail
wtorek, 25 wrzesień 2012
Program Stypendialny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu płockiego PDF Drukuj E-mail
czwartek, 06 wrzesień 2012
Uprzejmie informujemy, iż rozpoczęła się kolejna edycja Programu Stypendialnego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu płockiego w roku szkolnym 2012/2013.

Aby zostać stypendystą Fundacji należy:
dokładnie zapoznać się z zamieszczonym poniżej „Regulaminem przyznawania i wypłacania stypendiów”; w terminie do 20 września 2012 r. należy wypełnić wniosek stypendialny on-line. Wypełniony wniosek zostanie przesłany na wskazany adres mailowy (w razie problemów technicznych prosimy o pobranie i wydrukowanie wniosku w formacie PDF i staranne wypełnienie dużymi, drukowanymi literami, a następnie postępować zgodnie z poniższą instrukcją);
Czytaj całość...
Gmina Bulkowo uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych w Drobinie PDF Drukuj E-mail
środa, 05 wrzesień 2012
XIV Powiatowe Dożynki na Ziemi Płockiej odbyły się w dniu 2 września 2012 roku w Drobinie. Gminę Bulkowo reprezentowała delegacja wieńcowa, której przewodniczył Wójt Gminy Gabriel Graczyk.  Nieoceniony okazał się udział w obchodach Dożynkowych Naszych Druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych.
 
Czytaj całość...
Młodzież z Gminy Bulkowo uczestniczyła w Ogólnopolskim Spotkaniu PaTowiczów w Krasnymstawie PDF Drukuj E-mail
wtorek, 04 wrzesień 2012
Dzięki przychylności Wójta Gminy Bulkowo Gabriela Graczyka oraz wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dwunastoosobowa grupa młodzieży z terenu Gminy Bulkowo wraz z opiekunami w uczestniczyła w dniach 24-25 sierpnia 2012r. w Ogólnopolskim Spotkaniu PaTowiczów w Krasnymstawie (woj. lubelskie) zorganizowanym przez grupę PaT działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie.
Czytaj całość...
Wpis do CEIDG jest bezpłatny ! PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 03 wrzesień 2012
I etap konkursu p.n. Najpiękniejsze tereny naszej Gminy PDF Drukuj E-mail
niedziela, 05 sierpień 2012
Zakończył się I etap konkursu p.n. „Najpiękniejsze tereny naszej Gminy”, którego celem jest wyłonienie najpiękniejszego ogródka bądź aranżacji najbliższego otoczenia.
O zainteresowaniu konkursem świadczy duża ilość zgłoszeń. W tym roku zgłosiło się 21 osób.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement