Zawody Sportowo-Pożarnicze 2017 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 13 lipiec 2017
Dnia 1 lipca 2017r. na terenie Gminnego Centrum Informacji w Worowicach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Uczestniczyły w nich wszystkie Zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Bulkowo.
Zawody rozpoczęły się od uroczystej, polowej Mszy Świętej celebrowanej przez Kapelana Gminnego ZOSP RP  w Bulkowie ks. Sławomira Trzaskę oraz następnie Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk dokonał otwarcia zawodów, a odprawę wszystkich strażaków przeprowadził  komendant Gminny ZOSP RP Piotr Kaźmierowski składając meldunek  Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Płocku- Druhowi Hilaremu Januszczykowi.
Czytaj całość...
Konkurs ofert na realizację zadania własnego Gminy Bulkowo PDF Drukuj E-mail
wtorek, 11 lipiec 2017
Konkurs ofert na realizację zadania własnego Gminy Bulkowo z zakresu tworzenia warunków sprzyjających rozwoju sportu w Gminie Bulkowo w 2017 roku - etap 2. Komplet informacji na BiP pod adresem: http://bip.bulkowo.pl/content.php?cms_id=2280
Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy na 2018 rok PDF Drukuj E-mail
wtorek, 04 lipiec 2017
Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, w imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego, zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Termin składania uwag i propozycji do projektu to 21 lipca br.
Czytaj całość...
Bądź aktywny - Szkoła Seniora PDF Drukuj E-mail
środa, 05 lipiec 2017

W dniu 29 czerwca 2017 roku seniorzy z gminy Bulkowo uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych pn. Nauka przez całe życie. DLACZEGO WARTO?. Warsztaty zorganizowane zostały w ramach projektu "Bądź aktywny - Szkoła Seniora" współfinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizowanego przez Spółdzielnię Socjalną Osób Prawnych "Centrum Usług Środowiskowych" przy współpracy z Gminą Bulkowo.

 

 

Czytaj całość...
Kurier Gminy Bulkowo, Numer 2/2017 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 06 lipiec 2017
Informacja PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 03 lipiec 2017
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement