Bezpłatne szkolenia dla rolników PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 06 czerwiec 2011
 
Szanowni Mieszkańcy

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, skierowanych do rolników i ich domowników.

Szkolenia w ramach projektu „Licencja na pracę” są skierowane do 180 osób planujących odejść z rolnictwa, zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miastach do 25 tys. mieszkańców. Z kursów mogą skorzystać nie tylko rolnicy, ale także domownicy rolników – w tym studenci studiów zaocznych i uczniowie zaocznych szkół policealnych.

Projekt "Licencja na pracę" obejmuje 6 modułów szkoleniowych do wyboru:

Florystyka i dekoratorstwo
– dzięki udziałowi w kursie uczestnicy nauczą się komponować wiązanki okolicznościowe i ślubne,  wykonywać wieńce, stylizować witryny sklepowe, tworzyć dekoracje roślinno-kwiatowe itp. (128 godzin).
Operator wózków jezdniowych z obsługą magazynu - szkolenie operatora wózków jezdniowych wraz z przygotowaniem do egzaminu licencyjnego na wymianę butli gazowych oraz szkolenie z zakresu obsługi programów magazynowych (124 godziny).
Kosmetologia i wizaż – kurs zapewnia nabycie umiejętności z zakresu podstaw kosmetologii, kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, wykonywania makijażu okolicznościowego, stylizacji ubioru, paznokci, fryzury itp.
Spawacz europejski  - szkolenie w zakresie spawania metodą TIG i MAG umożliwiające uzyskanie uprawnień państwowych/europejskich (238 godzin).
Pracownik ochrony - kurs pozwalający na uzyskanie licencji pracownika ochrony osób i mienia I-go stopnia (256 godzin).
Pilot wycieczek zagranicznych-rezydent - kurs pozwalający na uzyskanie państwowej licencji pilota wycieczek (150 godzin) wraz ze szkoleniem z j. angielskiego (120 godzin) zakończonym egzaminem TELC.

W ramach szkolenia zapewniamy BEZPŁATNIE:


Do pobrania:•    całodzienne wyżywienie (obiad + serwis kawowy),
•    zwrot kosztów dojazdów na szkolenie,
•    ubezpieczenie,
•    podręczniki i materiały szkoleniowe.

KURSY ZOSTANĄ ZAKOŃCZONE EGZAMINAMI PAŃSTWOWYMI I OTRZYMANIEM UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH.
Szkolenia odbywać się będą w lokalizacji uzgodnionej z uczestnikami. W razie jakichkolwiek pytań  lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny:  81 53 43 201; 81 53 43 203  lub mailowy: Wszelkich niezbędnych informacji o szczegółach projektu udzieli konsultant ds. projektu Elwira Szymaniuk.

Więcej projekcie  na:
www.sis-dotacje.pl lub www.licencjanaprace.pl.
 
Do pobrania:

Advertisement
Advertisement