Zaproszenie Wójta PDF Drukuj E-mail
wtorek, 28 grudzień 2010

Szanowni Państwo!

Witam na oficjalnej stronie Gminy Bulkowo. Znajdą tu Państwo informacje o jej historii, zabytkach i dniu dzisiejszym, a także niezbędne dane o instytucjach publicznych, które mogą być Państwu pomocne.

Mam nadzieje, że wirtualna wędrówka po naszej gminie będzie zachętą do jej odwiedzenia.Dokładamy wszelkich starań dla rozwoju gminy, który postrzegamy głównie w inwestycjach infrastrukturalnych, które w znaczący sposób podnoszą standard życia mieszkańców.

Władze gminy z radością witają nowych mieszkańców i przedsiębiorców, czyniąc nieustanne starania w kierunku poprawy jakości prowadzenia biznesu na jej terenie.

Ludziom przedsiębiorczym, którzy zechcą podjąć u nas działalność gospodarczą mamy do zaoferowania potencjał bazy lokalowej, szerokie możliwości inwestycyjne a przede wszystkim życzliwość władz samorządowych oraz gościnność mieszkańców Bulkowa.Jeszcze raz zapraszam wszystkich gorąco do odwiedzenia naszej gminy, choćby tylko w internecie, życząc wszystkim miłych wrażeń.

   / Gabriel Graczyk /
Wójt Gminy Bulkowo

Advertisement
Advertisement