GCI
Informacja o możliwości składania przez internet wniosków m.in. o przyznanie dopłat bezpośrednich PDF Drukuj E-mail
czwartek, 14 lutego 2013
Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Płocku informuje o możliwości składania przez internet wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich, ONW i rolnośrodowiskowych oraz korzystania z Rejestru Zwierząt Gospodarskich.
 
Bezpłatne porady w Punkcie Konsultacyjnym w Płocku PDF Drukuj E-mail
środa, 13 lipca 2011
Punkt Konsultacyjny w Płocku działający w ramach Krajowej Sieci Usług oferuje bezpłatne usługi informacyjne dla osób zamierzających rozpocząć działalność oraz przedsiębiorstw. Lokalny Punkt Konsultacyjny w Płocku finansowany w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pod tytułem "Wsparcie systemu kompleksowych usług informacyjnych dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą poprzez finansowanie sieci Punktów Konsultacyjnych". Klientami PK Płock mogą być mieszkańcy powiatów: płockiego, sierpeckiego, gostynińskiego oraz sochaczewskiego.
Myślisz o założeniu firmy? Chcesz żeby działalność, którą już prowadzisz szybciej się rozwijała? Potrzebujesz środków na inwestycje? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest oferta Punktu Konsultacyjnego w Płocku!
Czytaj całość...
Bezpłatne szkolenia dla rolników PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 06 czerwca 2011
 
Szanowni Mieszkańcy

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, skierowanych do rolników i ich domowników.

Szkolenia w ramach projektu „Licencja na pracę” są skierowane do 180 osób planujących odejść z rolnictwa, zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miastach do 25 tys. mieszkańców. Z kursów mogą skorzystać nie tylko rolnicy, ale także domownicy rolników – w tym studenci studiów zaocznych i uczniowie zaocznych szkół policealnych.

Projekt "Licencja na pracę" obejmuje 6 modułów szkoleniowych do wyboru:

Florystyka i dekoratorstwo
– dzięki udziałowi w kursie uczestnicy nauczą się komponować wiązanki okolicznościowe i ślubne,  wykonywać wieńce, stylizować witryny sklepowe, tworzyć dekoracje roślinno-kwiatowe itp. (128 godzin).
Operator wózków jezdniowych z obsługą magazynu - szkolenie operatora wózków jezdniowych wraz z przygotowaniem do egzaminu licencyjnego na wymianę butli gazowych oraz szkolenie z zakresu obsługi programów magazynowych (124 godziny).
Kosmetologia i wizaż – kurs zapewnia nabycie umiejętności z zakresu podstaw kosmetologii, kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, wykonywania makijażu okolicznościowego, stylizacji ubioru, paznokci, fryzury itp.
Spawacz europejski  - szkolenie w zakresie spawania metodą TIG i MAG umożliwiające uzyskanie uprawnień państwowych/europejskich (238 godzin).
Pracownik ochrony - kurs pozwalający na uzyskanie licencji pracownika ochrony osób i mienia I-go stopnia (256 godzin).
Pilot wycieczek zagranicznych-rezydent - kurs pozwalający na uzyskanie państwowej licencji pilota wycieczek (150 godzin) wraz ze szkoleniem z j. angielskiego (120 godzin) zakończonym egzaminem TELC.

Czytaj całość...
Odkrywaj PERŁY w swojej okolicy i weź udział w Konkursie Fotograficznym PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 30 maja 2011
 
Jeszcze tylko do 3 lipca trwa radiowa kampania na temat „dobrych praktyk” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 pt. „Perły Mazowsza”, a z nią konkurs fotograficzny. Weź udział w zabawie – słuchaj audycji, rób zdjęcia i wygrywaj nagrody!

Chcesz pochwalić się tym, co dzięki funduszom europejskim zmieniło się  w  twojej okolicy? Dowiedz się, która z Pereł Mazowsza znajduje się blisko ciebie. Wszystkie miejsca do sfotografowania i regulamin konkursu znajdziesz  na stronach www.antyradio.pl  i  www.planeta.fm. Jeśli uda Ci się zrobić zdjęcie tygodnia, wygrywasz  iPoda Schuffle, a w wielkim finale masz szansę na aparat fotograficzny, rower lub mini wieżę!

Nie czekaj, zrób  zdjęcia  i  prześlij je na adres: lub
 
 Kampania współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w  ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu  województwa mazowieckiego
Bezpłatne porady prawne w oddziale Biura Mazowieckiej Izby Rolniczej w Płocku PDF Drukuj E-mail
wtorek, 10 maja 2011
Wójt Gminy Bulkowo uprzejmie informuje, że udzielane są  bezpłatne porady prawne dla rolników  w  oddziale  Biura  Mazowieckiej  Izby  Rolniczej w Płocku,  Al. Jachowicza 2, 09-402 Płock, w każdą środę w godz. 8.30- 10.30 Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Biurem Mazowieckiej Izby Rolniczej Oddział w Płocku, tel. 24 268-67-16 w celu wcześniejszego umówienia wizyty
Ogłoszenia dla rolników !! PDF Drukuj E-mail
piątek, 06 maja 2011
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 10 z 73
Advertisement
Advertisement