GCI
Relacja z Dożynek Gminy Bulkowo i Parafii Blichowo PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 23 sierpień 2010
Święta
W dniu 22 sierpnia 2010r. w Blichowie odbyły się Dożynki Gminy Bulkowo i Parafii Blichowo, zorganizowane przez Gminne Centrum Informacji w Bulkowie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Włóki i Wspierania Szkoły, Parafię w Blichowie oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Blichowie. Gospodarzami Uroczystości byli Wójt Gminy Bulkowo, Przewodniczący Rady Gminy Bulkowo i Proboszcz Parafii pw. Św. Anny w Blichowie.
Czytaj całość...
Zaproszenie na dożynki PDF Drukuj E-mail
piątek, 20 sierpień 2010


Powszechny Spis Rolny 2010 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 10 sierpień 2010
Święta
W dniach 9 – 23 sierpnia trwać będzie obchód przedspisowy. Dzięki niemu rachmistrze poznają tereny, na których następnie przeprowadzą spis rolny.
Podczas obchodu rachmistrz spisowy zapozna się z terenem, na którym będzie prowadził spis, zweryfikuje istnienie gospodarstw rolnych oraz wręczy użytkownikom gospodarstw rolnych list Prezesa GUS i informacyjne materiały spisowe.
 
Czytaj całość...
Turystyka, szansa na zatrudnienie - szkolenia dla bezrobotnych PDF Drukuj E-mail
środa, 14 lipiec 2010
Święta
"Turystyka, szansa na zatrudnienie" jest to  projekt w ramach którego zostanie przeszkolonych 225 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo w wybranym przez siebie zawodzie: kucharz, kelner, organizator turystyki, przewodnik turystyczny oraz przewoźnik turystyczny.
Czytaj całość...
Konkurs wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych PDF Drukuj E-mail
piątek, 09 lipiec 2010
Święta
Urząd Gminy Bulkowo, reprezentowany przez Wójta Stanisława Sztendura, wraz z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówką Terenową w Płocku reprezentowaną przez Kierownika Jarosława Mioduskiego, podjęły działania mające na celu upowszechnienie wśród rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych, zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych poprzez zorganizowanie konkursu dla rolników.
Czytaj całość...
Rajd Rowerowy 2010 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 05 lipiec 2010
W dniu 27 czerwca 20010 r. na terenie Gminy Bulkowo odbył się „II Rajd Rowerowy o Puchar Starosty Płockiego, V o Puchar Wójta Gminy Bulkowo” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Wójta Gminy Bulkowo Stanisława Sztendura i Radnego Powiatu Płockiego  Krzysztofa Michalaka.
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 31 - 40 z 73
Advertisement
Advertisement