Straż Pożarna
Spotkanie z Prezesem Zarządu Głównego Związku OSP RP Waldemarem Pawlakiem w Płocku PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 marzec 2009

OSPZarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Płocku, uprzejmie informuje, że w dniu 21 marca 2009 roku  o godz.12.00 w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbędzie się spotkanie z Druhem Waldemarem Pawlakiem - Prezesem Zarządu Głównego Związku OSP RP, Wicepremierem, Ministrem Gospodarki. tematem Spotkania będzie bieżąca sytuacja w kraju, ochronie przeciwpożarowej, zmianom nad ustawami i rolnictwie.  

Kurs ruchu drogowego dla strażaków PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 marzec 2009

W dniu 22 marca 2009 roku w Staroźrebach rozpocznie się kurs ruchu drogowego dla strażaków. Z terenu Gminy Bulkowo zakwalifikowało się 4 druhów z jednostki OSP z  Bulkowa.

Posiedzenie Zarządu Gminnego OSP PDF Drukuj E-mail
czwartek, 12 marzec 2009

Gminny Komendant OSP Druh Bogdan Matczak zaprasza na Posiedzenie Zarządu Gminnego Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się 17 marca 2009r. (wtorek) o godz. 13.00 w Urzędzie Gminy w Bulkowie. Zapraszamy Prezesów i Naczelników jednostek OSP z terenu Gminy Bulkowo.

Eliminacje Gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2009 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 20 styczeń 2009

16 stycznia 2009 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej ten ma na celu popularyzowanie wiedzy i przepisów pożarniczych oraz kształtowanie świadomości młodych ludzi w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa i ekologii. Organizatorem turnieju na szczeblu gminnym był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Bulkowie, przy współpracy z ZSO w Bulkowie który użyczył sali do przeprowadzenia konkursu.


Czytaj całość...
Turniej Wiedzy Pożarniczej w Łubkach PDF Drukuj E-mail
piątek, 29 luty 2008

OSP

7 marca 2008 r w godz. 9:00 - 12:00 w Szkole Podstawowej w Nowych Łubkach odbędzie sie Konkurs Wiedzy Pożarniczej dla dzieci z gimnazjium i szkół podstawowych z terenu gminy Bulkowo.

Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 24 wrzesień 2007
nagrody.jpg

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Płocku organizuje: Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w dniu 6.10.2007, w godz. 9:00 – 15:00, któtre odbędą sie na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Świt”w Staroźrebach. Gminę Bulkowo będzie reprezentowała OSP w Nowych Łubach. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Bulkowie zachęca wszystkich mieszkańców Gminy Bulkowo  do wzięcia udziału w tej imprezie i do kibicowania naszej drużynie.

Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze PDF Drukuj E-mail
środa, 11 lipiec 2007

Dnia 8 lipca 2007 roku na boisku szkolnym w Worowicach  odbyły  się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze. Rywalizowało ze sobą 5 drużyn , które reprezentowały następujące jednostki OSP: Blichowo, Bulkowo, Nowe Łubki , Pilichówek i Worowice. Zawodnicy zmierzyli się w dwóch konkurencjach: sztafecie i ćwiczeniu bojowym. Poziom rywalizacji był wysoki a różnice czasowe niewielkie, sędziowie przyznawali za źle wykonane ćwiczenia punkty karne.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 43 - 49 z 52
Advertisement
Advertisement