Straż Pożarna
Życzenia Wielkanocne 2010 PDF Drukuj E-mail
piątek, 02 kwietnia 2010

 Z okazji tych szczególnych Świąt Wielkiej Nocy  życzmy Druhom aby upłynęły one w atmosferze radości i spokoju, niech czas ten napełni nasze serca radością i miłością do drugiego człowieka.  W tym szczególnym okresie przyjmijcie Państwo moc najserdeczniejszych życzeń dużo zdrowia, optymizmu i niechaj spełnią się wszelkie zamierzenia.                                             Zarząd Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych RPGminne Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2010 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 23 lutego 2010
19 lutego 2010 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bulkowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej wśród młodzieży.
Czytaj całość...
Pielgrzymka Strażaków do Czestochowy PDF Drukuj E-mail
wtorek, 26 stycznia 2010
W dniu 24 kwietnia 2010 roku odbędzie się Pielgrzymka Rodzin Strażackich z terenu Gminy Bulkowo do Częstochowy. Zapisy przyjmuje p. Aneta Chmielewska w Urzędzie Gminy w Bulkowie.
Konkurs Wiedzy Pożarniczej 2010 PDF Drukuj E-mail
środa, 20 stycznia 2010
OSPW dniu 19 lutego 2010 r o godz. 9:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbędzie się Konkurs Wiedzy Pożarniczej dla dzieci z gimnazjum i szkół podstawowych z terenu gminy Bulkowo.Serdecznie zapraszamy do udziału.
Wesołych Świąt PDF Drukuj E-mail
piątek, 18 grudnia 2009

Z okazji  Świąt Bożego Narodzenia życzmy Druhom aby upłynęły one w atmosferze radości i spokoju, niech czas ten napełni nasze serca radością i miłością do drugiego człowieka.  W tym szczególnym okresie przyjmijcie Państwo moc najserdeczniejszych życzeń dużo zdrowia, optymizmu i niechaj spełnią się wszelkie zamierzenia.


                                             Zarząd Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych RP


Ogłoszenie o szkoleniach PDF Drukuj E-mail
czwartek, 17 grudnia 2009
Posiedzenie Zarządu Gminnego Ochotniczej Straży Pożarnej PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 listopada 2009

W dniu 10 Listopada 2009 roku w Urzędzie Gminy w Bulkowie odbyło się Posiedzenie Zarządu Gminnego Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas zebrania omówiono sprawy przyjęcia i przekazania samochodu pożarniczego, kontroli garaży i stanu technicznego samochodów oraz sprawę organizacji Zawodów Sportowo-Pożarniczych w przyszłym roku.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 29 - 35 z 52
Advertisement
Advertisement