Informacja PDF Drukuj E-mail
czwartek, 26 listopad 2015
Certyfikat dla Urzędu Gminy Bulkowo PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 23 listopad 2015
Tydzień Przedsiębiorcy PDF Drukuj E-mail
czwartek, 19 listopad 2015
W okresie od 23 do 27 listopada 2015r. we wszystkich jednostkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zorganizowany zostanie „Tydzień Przedsiębiorcy”. Tegoroczna edycja kampanii informacyjno-promocyjnej pod hasłem „ZUS dla Biznesu” i została skierowana zarówno do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, jak też do osób planujących rozpoczęcie prowadzenia tej działalności.
Czytaj całość...
Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego PDF Drukuj E-mail
czwartek, 19 listopad 2015
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Blichowie, poszukuje nauczyciela do pracy na zastępstwie.  
Stanowisko: Wychowawca prowadzący grupę przedszkolną w punkcie przedszkolnym przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Blichowie.
Oczekiwane wykształcenie kierunkowe: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz prawo jazdy kat. B.
Czytaj całość...
V Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj E-mail
środa, 18 listopad 2015
W dniu 10 listopada 2015r. w Blichowie odbyły się V Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości zorganizowane przez Wójta Gminy Bulkowo Gabriela Graczyka oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Blichowie. W obchodach uczestniczyli m.in.: Przewodniczący Rady Gminy Bulkowo Andrzej Krokowski wraz z radnymi i sołtysami, poczty sztandarowe OSP z terenu gminy oraz szkolne poczty sztandarowe, przedstawiciele szkół wraz z uczniami, harcerze, pracownicy urzędu i mieszkańcy gminy. Na okoliczność Święta swój list przesłał Poseł na Sejm Maciej Małecki, który nie mógł osobiście uczestniczyć w obchodach.
Czytaj całość...
Projekt akcja: e-motywacja PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 listopad 2015
Gminna Biblioteka Publiczna w Bulkowie wraz z filią w Blichowie zapraszają seniorów do udziału w projekcie "akcja: e-motywacja" Fundacji Orange. Celem projektu jest aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji są zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie!  Zdobędą odwagę i uzupełnią zapasy energii przydatne do aktywnego i spełnionego życia w przyjaznej atmosferze biblioteki publicznej.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement